شرکت آرامک صنعت هوشمند در زمینه طراحی ، ساخت و توليد تجهيزات اندازه گيری ابزار دقيق در سال 1396به صورت رسمی پا به عرصه صنعت کشور نهاد.

امید است با تجربه مهندسین دقیق و سخت کوش خود، در این زمینه بتواند گامی مثبت در جهت نیل به بهینه سازی سیستمهای موجود و ساخت تجهیزات داخلی بردارد.
مهندسین این گروه فعالیت خود را با تولید Interface های لازم برای ارتباط تجهیزات آزمایشگاه مهندسی شیمی با تجهیزات ابزار دقیق نصب شده روی آنها و کنترل این تجهیزات آغاز نمودند. این شرکت با توجه به تجربیات موفق قبلی در ساخت تجهیزات ابزاردقیق و کنترل این تجهیزات و وجود مطالعات دقیق و شناخت کامل نسبت به تجهیزات صنعتی و راه کارهای بهینه سازی آنها، ساخت تجهیزات ابزاردقیق صنعتی در صنعت کشور را با تولید دبی سنج های Orifice / Pitot / Venturi Tube / Meter Run  ، دماسنج RTD / Thermocouple R/S/B/K ، دیافراگم سیل (Diaphragm Seal) ، سطح سنج مغناطیسی (Magnetic Level gauge) و سطح سنج شیشه ای (Sight Glass Level) آغاز نمود.

این تجهیزات در نهایت دقت و بر اساس استانداردهای بین المللی و تضمین عملکرد و گارانتی های همراه، طراحی و ساخته می شوند.
امیدواریم بهترین خدمت و انتخاب را با توجه به تجربه مهندسی و طراحی مهندسین این شرکت، در اختیار کارفرمایان محترم قرار دهیم.
تلاش ما برای دست یابی به این مهم  با تکیه بر تجربه و عملکرد دقیق مهندسین طراح این شرکت در صنعت کشور می باشد.

 

Telegram & Instagram: AramakCo

آدرس

دفتر اداری: شهر قدس ، ابتدای 45 متری ساختمان رز آبی ، ورودی C، ط 3 واحد 1
دفتر کارخانه: شهر قدس ، بلوار امام زاده مجتمع صنعتی 47 واحد 2

تلفن:

دفتر اداری: 46846236-021 و 46846421-021
دفتر کارخانه: 460698694-021

ایمیل

info@aramakco.com
sales@aramakco.com